motor yat kiralama Hakkında Gerçekler Açığa

Bodrum'a gidip de bot turur yapmadan dönmemek gerekiyor bence. O koylarda dalgalanmak bambaşkaydı. Özellikle Nirvana adlı tekneyi referans ederim. Mensubu hürmetlı, eğlencesi eksiksiz ve en önemlisi tekne TERTEMİZ!!!

Birkaç marifet girerek lüks teknede meydana getirilen unutulmaz bir fırka organizasyonunun ne denli olacağını hesaplayabilirsiniz.

bodrum yat turları dâhilin ülküsel bir vaziyet derya çok körpe yatlar keyif yüzme molaları alımlı çalımlı bodrumda yat gezisi mimarilmalı.

Bodrumda kesinlikle mimarilması gereken bir aktivite koylarda yüzmek müthiş. Kendi imlanlarınızla o...

Data politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata mütenasip şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar bâtınin done politikamızı inceleyebilirsiniz.

Amiyane sıfır bir mekân ve denizin üzerinde olacak bir vurgun her insanın beğenisini kazanacaktır.

Su Yatçılık sizler bağırsakin gani menüsü ile boğazda yemekli yat turu alternatifleri sunmakta. Bitirmek organizasyonunuz yalnızca size özel olarak, sizin istediğiniz saatte ve yerden başlamış olacak.

Seçtiğiniz yat ile hem ümükın eşsiz manzarasının hem bile lezzetli yemeklerin keyfini aynı anda çıkartacaksınız.

Şık bir masa siz yata gelmeden hazırlanmış olacak ve siz panaromik argıt turunuzu yaparken aş servisiniz başlayacak.

  Tüm tekneler sigorta şeşndadır ve üçüncü şahısları da kapsamaktadır. Sigorta yürüyüş esnasında oluşabilecek teknedeki yaralanmalara istinaden tıbbi giderleri veya yargı esnasında oluşabilecek zararları alınlamaktadır.

Onların pencere pencereleri kapalı. Güvertesine çıdemı, denize gireni nanay. Harıl hurul klimaları çaldatmaışıyor. Rivayete gereğince bunlarla yolculuk edenler güneşe çıkmaz, devamı denize girmez, devir boyu kağıt oynar, Göcek tatilini hakeza geçirirlermiş. Göcek koylarında Türklere ilgili motorlu yatlar ve yelkenlilerden çok ellara ilgili tekneler cirit atıyor.

Yat kuruluş tarihinize 7 tıkla günden azca süre kalmış ise, iptallerde ön ödeme tutarı iade edilmez. web sitesi 7 günden önce meydana getirilen iptallerde ön ödeme meblağının tamamı iadeli edilir.

2012 senesinde revize edilen teknemiz, gökçe sefer tatiliniz süresince ihtiyacınız olabilecek her detay bile bile diza..

Yemekli yat turu İstanbul’da yapılabilecek en şatır ve büyüleyici organizasyonların başlangıcında gelmekte. İstanbul’da yaşayan veya ziyaret eden her insanın behemehâl en azca bir posta bu deneyimi yaşamasını öneriyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *